Вгору

Чіпування

Чипирование
Чипирование

Процедура чіпування не складніше, ніж звичайний укол. Мікрочіп поміщений в захисну капсулу зі скла або кераміки має розміри рисового зерна. Капсула, будучи біоінертним матеріалом, не розкладається в організмі тварини і ніяк на нього не впливає. Введення чіпа тварині проводиться спеціальним одноразовим шприцом. Це нагадує підшкірну ін'єкцію - швидко, безпечно і безболісно.

Для чого потрібно чіпування тварин?

Чіпувати домашніх тварин можна не тільки для виставок. Чіпування активно використовується і у заводчиків екзотичних тварин. Кожному вихованцю присвоюється унікальний ідентифікаційний номер, який не змінюється протягом усього його життя. Ідентифікаційний код складається з п'ятнадцяти цифр, які виключають повторення номера.

Інформацію на чіпі неможливо перепрограмувати або стерти, так що він є довічним паспортом тварини. Для його прочитання використовується спеціальний сканер, на дисплеї якого відображається цифровий код. Ці дані використовуються для ідентифікації тваринного і швидкого пошуку інформації про нього в різних базах даних. Чіп набагато більш безпечний і безболісний, ніж таврування тварин або нанесення татуювання.

Де вживити чіп тварині в Харкові?

Ветеринарна клініка 4 Лапи проводить чіпування всіх видів домашніх тварин. Імплантації чіпа тваринам - проста і безболісна маніпуляція, тому її можна проводити в будь-якому віці. Єдиним обмеженням є погане самопочуття тварини - в цьому випадку процедуру краще перенести до повного одужання. Процедура триває всього кілька хвилин, після чого ваш вихованець стане власником власного електронного паспорта. Ми вносимо всі відомості про чіпованих тварин в єдину базу домашніх тварин, а власнику на руки видаємо ідентифікаційну карту вихованця.