Вгору

Хірургія

Хирургия
Хирургия

До планових втручань можна віднести косметологічні операції, кесарів розтин, операції з видалення новоутворень (пухлин) та багато іншого. Також хірургічне лікування тварин застосовується у випадках неефективності консервативного лікування.

Фахівці клініки проводять такі хірургічні маніпуляції:

 • кастрація, стерилізація кішок, собак, тхорів, кроликів;
 • породілля, кесарів розтин у тварин;
 • гострі стани (порожнинні операції у тварин);
 • операції в області голови (видалення зубів, евісцерація (видалення) очного яблука, операції на повіках);
 • абдомінальні операції (ентеротомію, гастротомія, лікування перекрута шлунка, гатроцентез, цистотомія, нефротомія та інше);
 • реанімація тварини.

Ці випадки вимагають госпіталізації тваринного і подальшої реабілітації.

Ми знаємо, як для Вас важливі друзі наші менші і прикладаємо всі зусилля, використовуємо професійні навички і надаємо подальший догляд для збереження життя і здоров'я тварини! «4 Лапи» (на Салтівці) - ветеринарна клініка (Харків), де вашому вихованцеві проведуть хірургічне лікування і нададуть якісний післяопераційний догляд. Всі процедури проводять лікарі з високою кваліфікацією, кожен з них не один рік пропрацював в сфері ветеринарії.

Хірургія для тварин в нашій клініці обладнана сучасною апаратурою, всіма необхідними медикаментами і матеріалами для проведення операцій. Як і в людській лікарні, операційна - це окремий кабінет зі стерильними умовами, в якому тварині оперативно і професійно проведуть оперативне втручання.

Найчастіше до нас в клініку звертаються для проведення таких видів хірургічного лікування тварин:

 • косметичні операції (купірування вух, екзартікуляція хвоста, заворот століття);
 • операції в області голови і щелепні операції (обрубка різців у гризунів);
 • абдомінальні операції (на органах черевної порожнини);
 • операції на сечостатевих органах;
 • операції в області ротоглотки, стравоходу і грудної клітини;
 • ампутації та ургентні операції при травмах у тварин.

Кастрація котів і псів / стерилізація кішок і сук за доступною ціною

В даний час операції зі стерилізації є нормою для тварин, власники яких не планують займатися їх розмноженням. Стерилізація і кастрація - це найгуманніший вихід з положення і ці процедури не приводять в майбутньому до утворення неприємних наслідків, на відміну від прийому гормональних препаратів. У нашій клініці проводяться планові операції по кастрації і стерилізації тварин досвідченими лікарями із застосуванням сучасних анестетиків і препаратів.

Купірування вух або хвостів у собак

Заводчики, а також багато господарів породистих собак користуються такою послугою косметичної хірургії, як купірування вух і хвостів у собак. Це пояснюється прагненням надати їм екстер'єр, відповідний їх породі, наділивши характерними ознаками, передбаченими стандартами. Тип купірування вух або хвостів собак відрізняються в залежності від її породи і їх зовнішнього вигляду.

Пропонуємо Вашій увазі ознайомитися з одним із прикладів робіт наших лікарів по купірування вух у собак:

У нашій клініці подібні маніпуляції проводяться тільки після попередньої консультації ветеринарного лікаря. Купірування хвоста чи вух проводиться з використанням анестезії, якість якої підтветрджено сертифікатами.

Після процедури наш лікар докладно розповість Вам як доглядати за твариною в післяопераційний період.

Хірургічне лікування тварин - це не тільки сама операція. Ми проводимо всі необхідні попередні аналізи і дослідження, готуємо тварина до операції, виробляємо знеболювання до (а іноді і після) операції. Ведемо післяопераційне відновлення тваринного. Якщо вже склалося, що Ваш вихованець вимагає оперативної допомоги - довірте свого чотириногого друга професіоналам. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб допомогти своїм пацієнтам.