Вгору

Профілактика і вакцинація, гігієнічний догляд

Профилактика и вакцинация, гигиенический уход
Профилактика и вакцинация, гигиенический уход

Попередження хвороб завжди безпечніше і набагато дешевше, ніж їх лікування. Це твердження актуальне як для людей, так і для тварин. До того ж, деякі хвороби є небезпечним як для ваших вихованців, так і для вас.

Тому вакцинація тварин дозволить зберегти життя і здоров'я!

Найнебезпечніші інфекційні хвороби, до яких схильні домашні тварини:

  • чума м’ясоїдних;
  • сказ;
  • інфекційний гепатит;
  • парвовірусний ентерит;
  • аденовіроз;
  • лептоспіроз;
  • піроплазмоз.

Щеплення собакам, кішкам і іншим домашнім тваринам

Щеплення собакам. Їх обов'язково потрібно захищати від чуми, сказу, аденовіроза, гепатиту, парагрипу, піроплазмозу.

Щеплення кішкам робляться від сказу. Існують також комплексні вакцини від більшості інфекційних захворювань, до яких схильні кішки: панлейкопенія, каліцевіроз, ринотрахеїт. Такі хвороби як хламідіоз, мікоплазмоз і ін. є небезпечними не лише для тваринного, а й для людини. Тому постарайтеся убезпечити себе і домашнього улюбленця.

Де зробити щеплення тварині в Харкові?

У ветеринарній клініці 4 Лапи проводиться вакцинація собак, кішок, тхорів, кроликів та інших домашніх тварин. Ми дуже відповідально підходимо до цього питання, тому в наявності у клініки необхідний набір ветеринарних вакцин, якість яких підтверджена сертифікатами. Ви можете вибрати як поодинокі, так і комплексні вакцини для тварин. Після імунізації ми видаємо тварині довідку про вакцинацію, а при необхідності робимо паспорт.

Для вакцинації цуценят і кошенят наші ветеринари підберуть оптимальні індивідуальні плани щеплень.

Що потрібно знати про вакцинацію тварин?

Незалежно від віку, щеплення можна робити тільки здоровим тваринам. Перед вакцинацією проводиться клінічний огляд вихованця і усний збір інформації про його здоров'я.

Дорослим тваринам перед вакцинацією рекомендується дегельмінтизація спеціальними препаратами. Її проводять за 7-10 днів до передбачуваної дати щеплення.

Крім того, не завадить і зовнішня захист від бліх і кліщів - використовувати спеціальні спреї та нашийники під час прогулянок у парках і зелених зонах.

Після того, як ви зробили щеплення тварині, необхідно дотримуватися карантину: два дні не купати вихованця і нічого не міняти в раціоні його живлення. При первинній вакцинації карантин становить 14 днів.