Вгору

Стерилізація і кастрація тварин

Стерилизация и кастрация животных
Стерилизация и кастрация животных

Якщо Ви не збираєтеся розводити вихованців, не можете забезпечити тварині необхідну в'язку, то ми рекомендуємо Вам звернутися до ветеринарної клініки для проведення планової операції по кастрації самців (видаленні сім'яників) або стерилізації самок (видаленні матки і яєчників).

Стерилізація/кастрація або гормональні контрацептиви? Всі «за» і «проти»

Багато заводчиків вважають, що ніж робити операцію, краще свого вихованця в період статевої активності давати гормональні контрацептиви, які «притупляють» бажання до розмноження. А чи правильно це?

Будь-який кваліфікований і досвідчений ветеринарний лікар відповість Вам, що стерилізація / кастрація вважається самим гуманним способом вирішення даної проблеми. А все тому що, дана операція не впливає на гормональний фон організму тварини на відміну від таблеток. Як показує практика, в 95% випадків гормональні препарати порушують нормальну роботу ендокринної системи вихованця, що надалі призводить до розвитку серйозних захворювань як у самок (пухлини молочних залоз, піометри, ерозії матки, кісти яєчників), так і у самців (пухлини яєчників, простатиту).

В свою чергу стерилізація/кастрація дозволяє:

  • знизити ризик виникнення онкологічних і запальних захворювань репродуктивної системи вихованця;
  • прибрати тягу тваринного до розмноження.

У простерилізованої тварини не буде психічних розладів і депресивних станів через відсутність статевого життя. Вихованець не буде приводити небажане потомство, а значить у Вас не буде клопоту з тим, куди подіти дитинчат. Важливо відзначити і той факт, що стерилізація / кастрація тварини грає і свою роль в скороченні чисельності бездомних тварин на вулицях.

Кастрація котів/псів і стерилізація кішок/сук в Харкові

Фахівці ветеринарної клініки «4 Лапи» на проспекті Тракторобудівників, 89 (на Салтівці) проводять планові операції по стерилізації або кастрації домашніх тварин. Всі хірургічні маніпуляції в нашій клініці проводяться в спеціально обладнаному кабінеті, який постійно дезінфікується. Наші досвідчені лікарі застосовують в своїй роботі якісні і сертифіковані матеріали. Ми акуратно і швидко проведемо Вашому вихованцеві операцію і забезпечимо необхідний догляд після неї.

Перед будь-якою операцією в нашій ветклініці, лікар обов'язково проведе повний огляд Вашого вихованця для виключення протипоказань. Також, Ви отримаєте повну консультацію з приводу того, як правильно доглядати за твариною після стерилізації / кастрації.

Коли краще всього проводити стерилізацію/кастрацію:

  • кастрацію – після 9 місяців;
  • стерилізацію – після 7-8 місяців.

До нашої клініки Ви можете звертатися щодня з 8:00 до 22:00. Будемо раді допомогти Вам і Вашому вихованцеві!