Вгору

Наші послуги

Терапия
Терапия

Терапія

Відрізнити тимчасове нездужання від серйозного захворювання може тільки ветеринар. І щоб не запізнитися в наданні допомоги свого чотириногого друга - необхідно вчасно звернутися до ветеринарної клініки для постановки діагнозу!

4 Лапи – ветеринарна клініка (Харків)

Хирургия
Хирургия

Хірургія

До планових втручань можна віднести косметологічні операції, кесарів розтин, операції з видалення новоутворень (пухлин) та багато іншого. Також хірургічне лікування тварин застосовується у випадках неефективності консервативного лікування.

Профилактика и вакцинация, гигиенический уход
Профилактика и вакцинация, гигиенический уход

Профілактика і вакцинація, гігієнічний догляд

Попередження хвороб завжди безпечніше і набагато дешевше, ніж їх лікування. Це твердження актуальне як для людей, так і для тварин. До того ж, деякі хвороби є небезпечним як для ваших вихованців, так і для вас.

Тому вакцинація тварин дозволить зберегти життя і здоров'я!

Лабораторная диагностика
Лабораторная диагностика

Лабораторні аналізи тварин в Харкові

Своєчасна і точна постановка діагнозу є запорукою успішного лікування. Ветеринарна клініка 4 Лапи проводить повне лабораторне обстеження домашніх тварин:

Чипирование
Чипирование

Чіпування

Процедура чіпування не складніше, ніж звичайний укол. Мікрочіп поміщений в захисну капсулу зі скла або кераміки має розміри рисового зерна. Капсула, будучи біоінертним матеріалом, не розкладається в організмі тварини і ніяк на нього не впливає.

Акушерско-гинекологическая помощь животным в Харькове
Акушерско-гинекологическая помощь животным в Харькове

Акушерсько-гінекологічна допомога тваринам в Харкові

Лікарі ветеринарної клініки «4 Лапи» пропонують свої послуги по акушерству та гінекології для тварин. Наші фахівці мають великий досвід роботи в цій області, постійно при цьому підвищуючи рівень своєї кваліфікації, впроваджуючи в практику сучасні методики лікування.

Коли іншого виходу немає. Евтаназія домашніх тварин

Є теми, на які не говорять «просто так», про них рідко пишуть, ними рідко цікавляться. А якщо цікавляться, значить ситуація безвихідна. Усипляння (евтаназія) домашніх тварин - складне питання, яке одного разу постає перед багатьма власниками.

Стерилизация и кастрация животных
Стерилизация и кастрация животных

Стерилізація і кастрація тварин

Якщо Ви не збираєтеся розводити вихованців, не можете забезпечити тварині необхідну в'язку, то ми рекомендуємо Вам звернутися до ветеринарної клініки для проведення планової операції по кастрації самців (видаленні сім'яників) або стерилізації самок (видаленні матки і яєчників).